RN731ETTP10R0F50
MFR.Part #
RN731ETTP10R0F50
JLCPCB Part #
C5863114
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS