RN731ETTP1050B25
MFR.Part #
RN731ETTP1050B25
JLCPCB Part #
C4359874
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS