RK73H2BRTTD1004F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1004F
JLCPCB Part #
C2599316
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS