RK73HW2HTTE2003F
MFR.Part #
RK73HW2HTTE2003F
JLCPCB Part #
C514956
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS