SG73S2ERTTD4700F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4700F
JLCPCB Part #
C5753615
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS