RK73H3ATTE9094F
MFR.Part #
RK73H3ATTE9094F
JLCPCB Part #
C2581421
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.09MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS