RK73H3ATTE8R87F
MFR.Part #
RK73H3ATTE8R87F
JLCPCB Part #
C2581524
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS