RN73H2ETTD7681C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7681C25
JLCPCB Part #
C4291964
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS