RK73H3ATTE8453F
MFR.Part #
RK73H3ATTE8453F
JLCPCB Part #
C2581836
Description
-55℃~+155℃ 1W 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS