RK73H3ATTE82R5D
MFR.Part #
RK73H3ATTE82R5D
JLCPCB Part #
C2583303
Description
-55℃~+155℃ 1W 82.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS