RK73H3ATTE73R2D
MFR.Part #
RK73H3ATTE73R2D
JLCPCB Part #
C2582932
Description
-55℃~+155℃ 1W 73.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS