RK73H3ATTE7153F
MFR.Part #
RK73H3ATTE7153F
JLCPCB Part #
C2581778
Description
-55℃~+155℃ 1W 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS