HV733ARTTE514J
MFR.Part #
HV733ARTTE514J
JLCPCB Part #
C5655276
Description
-55℃~+155℃ 1W 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS