RK73H3ATTE1R80F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1R80F
JLCPCB Part #
C7050889
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS