RK73H3ATTE6494F
MFR.Part #
RK73H3ATTE6494F
JLCPCB Part #
C2581404
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS