RN732BTTD2291C25
MFR.Part #
RN732BTTD2291C25
JLCPCB Part #
C4031742
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.29kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS