RK73H3ATTE61R9F
MFR.Part #
RK73H3ATTE61R9F
JLCPCB Part #
C7342918
Description
-55℃~+155℃ 1W 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS