RK73H3ATTE6193F
MFR.Part #
RK73H3ATTE6193F
JLCPCB Part #
C2581991
Description
-55℃~+155℃ 1W 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS