RN731JTTD8202F25
MFR.Part #
RN731JTTD8202F25
JLCPCB Part #
C4245926
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS