RK73G1JTTD1653F
MFR.Part #
RK73G1JTTD1653F
JLCPCB Part #
C2578848
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS