SG73G2BTTD3651C
MFR.Part #
SG73G2BTTD3651C
JLCPCB Part #
C6481385
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS