RK73H3ATTE5623F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H3ATTE5623F
JLCPCB Part #
C2582062
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS