RK73H3ATTE5363D
MFR.Part #
RK73H3ATTE5363D
JLCPCB Part #
C7050915
Description
-55℃~+155℃ 1W 536kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS