WK73R3ATTE95R3F
MFR.Part #
WK73R3ATTE95R3F
JLCPCB Part #
C3959130
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS