RK73H3ATTE4R53F
MFR.Part #
RK73H3ATTE4R53F
JLCPCB Part #
C2581796
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS