RK73H3ATTE4753F
MFR.Part #
RK73H3ATTE4753F
JLCPCB Part #
C6270961
Description
-55℃~+155℃ 1W 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS