RK73H3ATTE4751D
MFR.Part #
RK73H3ATTE4751D
JLCPCB Part #
C2583036
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS