RK73H3ATTE45R3D
MFR.Part #
RK73H3ATTE45R3D
JLCPCB Part #
C2582728
Description
-55℃~+155℃ 1W 45.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS