RK73H3ATTE4530D
MFR.Part #
RK73H3ATTE4530D
JLCPCB Part #
C2582900
Description
-55℃~+155℃ 1W 453Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS