RK73H3ATTE4322F
MFR.Part #
RK73H3ATTE4322F
JLCPCB Part #
C2581855
Description
-55℃~+155℃ 1W 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS