HV731JTTD6812F
MFR.Part #
HV731JTTD6812F
JLCPCB Part #
C4302477
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS