RN73H1JTTD1073F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1073F25
JLCPCB Part #
C4023655
Description
100mW 107kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS