RK73H3ATTE4024F
MFR.Part #
RK73H3ATTE4024F
JLCPCB Part #
C5725305
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.02MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS