RN732BTTD2401F100
MFR.Part #
RN732BTTD2401F100
JLCPCB Part #
C4236861
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS