RK73H3ATTE3924F
MFR.Part #
RK73H3ATTE3924F
JLCPCB Part #
C5853585
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.92MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS