RK73H3ATTE3901F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H3ATTE3901F
JLCPCB Part #
C2581690
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS