RN73R1JTTD1010F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1010F25
JLCPCB Part #
C4243294
Description
-55℃~+155℃ 100mW 101Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS