RK73H3ATTE3324F
MFR.Part #
RK73H3ATTE3324F
JLCPCB Part #
C2581619
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS