RK73H3ATTE3164F
MFR.Part #
RK73H3ATTE3164F
JLCPCB Part #
C2581735
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.16MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS