RN732BTTD2233F50
MFR.Part #
RN732BTTD2233F50
JLCPCB Part #
C4181130
Description
-55℃~+155℃ 125mW 223kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS