RK73H3ATTE30R9F
MFR.Part #
RK73H3ATTE30R9F
JLCPCB Part #
C2581230
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS