RN73H2ETTD1232C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1232C10
JLCPCB Part #
C4072169
Description
-55℃~+155℃ 12.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS