RK73H3ATTE3091F
MFR.Part #
RK73H3ATTE3091F
JLCPCB Part #
C2582201
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS