RK73H3ATTE3090F
MFR.Part #
RK73H3ATTE3090F
JLCPCB Part #
C2582063
Description
-55℃~+155℃ 1W 309Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS