RK73H3ATTE2R26F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2R26F
JLCPCB Part #
C2581410
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.26Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS