RN73R2ETTD1101F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1101F25
JLCPCB Part #
C2604083
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS