RK73H3ATTE2941F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2941F
JLCPCB Part #
C7287707
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.94kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS