RK73H3ATTE26R7F
MFR.Part #
RK73H3ATTE26R7F
JLCPCB Part #
C4212921
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS