RK73H3ATTE2612D
MFR.Part #
RK73H3ATTE2612D
JLCPCB Part #
C2583548
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS