RN731JTTD5230B25
MFR.Part #
RN731JTTD5230B25
JLCPCB Part #
C3940115
Description
-55℃~+155℃ 523Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS